ONA odpowiedzialna. ON zakręcony.
ONA cicha woda, ON brzegi rwie,
ONA twardo stąpa po ziemi. ON wiecznie chodzi z głową w chmurach.
ONA świetnie gotuje. ON pożera to, co ona ugotuje.
ONA uwielbia usiąść w fotelu z dobrą książką i kubkiem herbaty, ON kocha biegać z aparatem szukając idealnego światła o wschodach, zachodach i o każdej porze roku.

RAZEM kochają się i kłócą, nie mogą żyć bez muzyki, uwielbiają podróże i dobry film, chcą stworzyć ciepły, otwarty dom, kochają fotografię.
Szczęśliwi rodzice Jędrusia i Oleńki :)
Pracują w całej Polsce i nie widzą przeszkód, aby pracować także poza granicami naszego pięknego kraju.
Małżeństwo fotografów, którzy z przyjemnością pokażą Wasz dzień swoimi oczami w reporterskim stylu! A po ślubie zapraszamy na plener w górach i nie tylko :)

bmkesek, fotografia slubna zakopane, fotografia ślubna kraków, sesje rodzinne zakopane, sesje rodzinne w górach, sesje rodzinne, najpiękniejsze sesje rodzinne, najlepsze sesje rodzinne

 

 

Fotograf ślubny – Fotografia ślubna Zakopane Kraków

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dzień pełen radości, miłości oraz pozytywnych emocji. Warto utrwalić je w piękny, nietuzinkowy sposób po to, by ogrzewały nasze serca już na zawsze. Chwytaniem tych cudownych emocji zajmuje się fotografia ślubna. Dobrze wykonane zdjęcia ślubne potrafią zmieścić w kadrze całą miłość i radość z rozpoczęcia wspólnego życia. Tym właśnie się zajmujemy. Jesteśmy parą fotografów o całkowicie innych cechach. Ona jest odpowiedzialna, doskonale gotująca, spokojna, On to wulkan energii i niepoprawny marzyciel. Cechy te świetnie się uzupełniają nie tylko w życiu, ale i w pracy. Dzięki temu z każdego ujęcia jesteśmy w stanie wydobyć to, co najważniejsze: Waszą miłość, radość, podniosłość chwili oraz wzruszenie jakie ogrania najbliższych patrzących na Wasze szczęście. Kraków oraz Zakopane niejednokrotnie przekonały się, że nasze usługi warte są polecenia. Dobry fotograf ślubny nie jest nachalny, nie każe pozować, nie lubi sztuczności. Pozwala po prostu dziać się wydarzeniom uwieczniając to co trzeba i kiedy trzeba. Dzięki temu zdjęcia ślubne oglądane nawet po latach przenoszą oglądających w te wspaniałe chwile, które były ich udziałem. Posiadamy spore doświadczenie, jednakże wiemy, że fotografia ślubna wymaga stałego rozwoju. Dlatego też nie ustajemy w dążeniu do perfekcji. Zarówno w życiu jak i na planie lub w trakcie uroczystości jesteśmy zgranym tandemem. Razem można bowiem osiągnąć o wiele więcej. Widać to na naszych zdjęciach.  Stawiamy na naturalność i prawdziwe emocje. Zarówno podczas dokumentowania uroczystości, jak i podczas plenerów. Dobry fotograf ślubny wie bowiem, że najlepsze zdjęcia powstają wtedy, kiedy pozwolimy miłości rozkwitnąć. My pozwalamy. Dokładamy wszelkich starań by nasze fotografie były pełne emocji, ciepła i szczęścia życząc by takie same emocje towarzyszyły naszym klientom w życiu. Choć mieszkamy pod Tatrami nie tylko Kraków oraz Zakopane są lokalizacjami, w których działamy. Nasze pełne emocji fotografie wykonujemy bowiem na terenie całego kraju.